Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Jako studio graficzne wiemy, że to jedyna droga aby móc osiągnąć wspólny cel, z którego obie strony będą w pełni zadowolone.
Ze względu na nasze podejście do tematu, nie znajdziecie Państwo na stronie uniwersalnego cennika. Dla nas każde zlecenie to wyzwanie, a każde z nich wymaga odmiennego spojrzenia.

projektowanie

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Każda czynność ma swój początek, od którego zależy, jak potoczą się dalsze losy całego przedsięwzięcia. Trudno się nie zgodzić, że tym początkiem jest pomysł. Najpierw kiełkuje on w głowie nabierając realnych kształtów. Następnie przeradza się w konkretną myśl, a tą, jeżeli jest dobra, trzeba wydobyć na światło dzienne.

Podobnie ma się sprawa z tematem o nazwie projektowanie graficzne. Cały proces twórczy zaczyna się od dobrego pomysłu oraz kartki i ołówka. Dopiero później dochodzi paleta narzędzi, która pozwala zmienić powstałą koncepcję w atrakcyjny design.

Namacalnym efektem tego procesu stają się projekty graficzne logotypów (kreacja wizualna), wizytówek, katalogów (poligrafia), szablonów stron www (internet) a także banerów, witryn sklepowych (reklama zewnętrzna).

Każdy z nas chce się wyróżniać, chce być oryginalny i niepowtarzalny. Nasze studio graficzne sprawi, że właśnie taki charakter będzie miała oprawa wizualna Państwa firmy.

druk

DRUK

Etap pt. „projektowanie graficzne” mamy za sobą. Stworzyliśmy projekt, przygotowany pod kątem DTP, który spełnia oczekiwania Klienta oraz nasze. Nie pozostaje nam nic innego, jak przejść do następnego etapu - wydruku. Czas aby naszej pracy nadać odpowiedni kształt oraz formę.

Trzeba odpowiednio skalibrować i ustawić maszyny drukarskie i introligatorskie. Dobrać papier o odpowiednim formacie, gramaturze i powierzchni. Pobrudzić ręce farbą drukarską. Wybrać ewentualną formę uszlachetnienia druku np. rodzaj folii mat lub połysk, lakier offsetowy czy wybiórczy, z tłoczeniem czy bez itd.

Produktem końcowym tych wszystkich zabiegów są: wizytówki, papier firmowy, ulotki zwykłe i składane, plakaty, foldery, broszury, teczki, katalogi i wiele innych.

Ciekawa i przyciągająca wzrok wizytówka, pokazowy folder przedstawiający walory Państwa firmy, uniwersalna ulotka a może elegancka teczka na materiały? Wszystko to pomoże utrwalić wizerunek firmy w oczach klientów.

reklamaa

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna tzw. outdoor, jest to rodzaj reklamy stworzony po to, aby treść, obraz lub informacja jaką chcecie Państwo przekazać, trafiła do jak największego grona odbiorców.

Nośniki na których można umieścić tego rodzaju przekaz to: tablice (plexi lub PVC), potykacze, banery, roll-up'y, kasetony, litery przestrzenne, witryny sklepowe, pojazdy i wiele innych.

Dzięki tego rodzaju mediom reklama Państwa firmy może znaleźć się praktycznie w każdym dowolnym miejscu. Dlatego też, jeżeli zajdzie taka potrzeba, nasze studio graficzne:

  • stworzy dla was projekt, który sprawi, że żaden potencjalny odbiorca nie przejdzie obok niego obojętnie
  • dobierze medium odpowiednie do potrzeb oraz miejsca w jakim ma być umieszczona reklama
  • na końcu umieści projekt na wybranym rodzaju powierzchni.

www

STRONY INTERNETOWE

Nasz główny cel to stworzyć studio reklamy, które proponować będzie Państwu fachowe i jak najbardziej kompleksowe usługi. Projektowanie graficzne na potrzeby internetu to dziedzina reklamy, w której zdecydowanie nie może nas zabraknąć.

Ciekawa strona lub wizytówka internetowa sprawi, że to co macie Państwo do zaoferowania stanie się dostępne dla większej ilości zainteresowanych osób. Kolorowy, animowany baner reklamowy śmiało zastąpi reklamę w gazecie, natomiast ciekawy i czytelny szablon do allegro spowoduje większe zainteresowanie towarem wystawianym na aukcjach.

Internet to ocean możliwości, z którego często korzystamy, wyławiając co rusz nowe pomysły i rozwiązania, które chętnie stosujemy robiąc dla Państwa projekt.

Niektórzy korzystają z internetu dla zabawy, inni ponieważ jest to ich praca. Jest jeszcze jedna grupa, która łączy obowiązek z przyjemnością. Zdecydowanie zaliczamy się do tych ostatnich.

tel. 604 609 387
biuro@greymatterstudio.pl

Grey Matter Studio

ul. Ks. Czesława Klimasa 43A/20, 50-515 Wrocław
Biuro Firmy mieści się przy:
ul. Powstańców Śląskich 148/11, 50-138 Wrocław
(czynne pn. - pt. 8.00 - 16.00)

Studio graficzne wrocław oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie kreacji wizualnej firmy. Główny nacisk kładziemy na projektowanie graficzne, przygotowanie projektów pod kątem druku - DTP (druk cyfrowy i offsetowy), strony internetowe, reklamę zewnętrzną oraz sam druk.