Zasada trzech małych kroków.

Każde studio graficzne posiada własny zbiór reguł według których działa. Jeżeli chodzi o partnerstwo, my mamy trzy, których się trzymamy wykonując zlecenia. Po zapoznaniu się z nimi, będą mieli Państwo pojęcie o tym, jak działamy. Usprawni to również naszą dalszą współpracę.

3D MAN STEP 1

ZAPOZNANIE SIĘ Z TEMATEM.

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić drogi Kliencie, to skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Następnie przedstaw nam istotę zlecenia, które mamy dla Ciebie wykonać. Postaraj się podać nam jak najwięcej szczegółów technicznych dotyczących projektu np.: swoje wyobrażenia dotyczące strony wizualnej, do jakiego rodzaju odbiorcy ma być skierowana reklama, jakie nośniki mamy wykorzystać itd. Jeżeli możesz, przedstaw nam budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamę.

Każdy z powyższych elementów, pozwoli nam przygotować precyzyjną wycenę oraz skróci czas potrzebny na jej przygotowanie. Reasumując; im szybciej przygotujemy kalkulację, tym szybciej trafi ona w Twoje ręce.

3D MAN STEP 2

ANALIZA MATERIAŁÓW.

Nasze studio graficzne dokładnie analizuje i weryfikuje otrzymane od Państwa informacje. W razie potrzeby, gdy uznamy, że podane informacje są niepełne, poprosimy o więcej szczegółów. Mając komplet danych na temat projektu, możemy przygotować kosztorys dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Będzie on zawierał: specyfikację projektu, wycenę a także warunki przystąpienia do prac nad nim. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które są dla Ciebie najbardziej korzystne.

Akceptacja kosztorysu, jest dla nas sygnałem aby przystąpić do kolejnego, trzeciego kroku, którym jest finalizacja.

3D MAN STEP 3

FINALIZACJA PROJEKTU.

Samo projektowanie graficzne możemy podzielić na dwa etapy: PRZYGOTWANIE I REALIZACJĘ.

1. PRZYGOTOWANIE.
Na podstawie otrzymanych informacji nasze studio graficzne tworzy projekt. W zależności od miejsca przeznaczenia, przygotujemy go pod kątem druku (DTP), na potrzeby internetu lub do obu środowisk. W momencie kiedy przygotowany przez nas design, spełnia Państwa oczekiwania i w pełni go akceptujecie, projektowanie graficzne możemy uznać za zamknięte.

2. REALIZACJA.
Jest to etap na którym następuje finalizacja projektu. W zależności od potrzeb, możemy go wydrukować na papierze (ulotki, teczki, wizytówki, katalogi, plakaty) lub na materiałach banerowych, siatkach, roll-up'ach, tablicach lub zamieścić w internecie jako gotową stronę lub sklep.

tel. 604 609 387
biuro@greymatterstudio.pl

Grey Matter Studio

ul. Ks. Czesława Klimasa 43A/20, 50-515 Wrocław
Biuro Firmy mieści się przy:
ul. Powstańców Śląskich 148/11, 50-138 Wrocław
(czynne pn. - pt. 8.00 - 16.00)

Studio graficzne wrocław oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie kreacji wizualnej firmy. Główny nacisk kładziemy na projektowanie graficzne, przygotowanie projektów pod kątem druku - DTP (druk cyfrowy i offsetowy), strony internetowe, reklamę zewnętrzną oraz sam druk.